Ogłoszenia parafialne – 12.04.2020r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.04.2020r.

  1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.
  2. Jutro – drugi Dzień Świąt. Msze św. o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00, a w Karpaczu Górnym o 9:00.
  3. Msze święte w tygodniu odprawiamy codzienne o godz. 9:00.
  4. Każdego dnia po Mszy św. odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia.
  5. W piątek w Oktawie Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Msze o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie i zawierzeniu się Bożemu Miłosierdziu.
  7. Na świąteczne dni polecamy do czytania tygodnik „Niedzielę”.
  8. Dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom za wszelkie dobro. W tym trudnym czasie doświadczenia choroby związanej z koronawirusem, zapewniamy Was o naszej codziennej modlitwie różańcowej. Życzymy, by Zmartwychwstały Pan obdarzył Was błogosławieństwem, zdrowiem, radością, wzajemną miłością i życzliwością. Niech napełni Wasze serca pokojem, byście mogli się dzielić z nim ze swoimi bliźnimi. Wesołego Alleluja!
Podziel się: