Ogłoszenia duszpasterskie – 22.03.2020r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020r.

1. IV Niedziela Wielkiego Postu. Uczymy się jedności duchowej łącząc się z wszystkimi wiernymi, a szczególnie z osobami dotkniętymi zagrożeniem koronawirusem.
  2. Dziś nie ma Mszy św. o godz. 13:00 i 19:00. Nie będzie też Gorzkich Żali o godz. 18:00.
  3. W tygodniu odprawiamy Msze św. tylko o godz. 9:00.
  4. W środę Uroczystość Zwiastowania NMP. Msze o 9:00 i 17:00. Na Mszy wieczornej zapraszamy do włączenia się w duchową adopcję dziecka poczętego. Kto nie będzie na Mszy św. może to zrobić prywatnie w domu i rozpocząć 9-cio miesięczną modlitwę w intencji narodzin Dziecka! Serdecznie zachęcamy do tej pięknej modlitwy!
  5. W piątek nie ma nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Zachęcamy bardzo serdecznie do jej odprawienia prywatnie w domu.
  6. Zapowiedzi: Paweł Solatycki z Karpacza i Oktawia Pałczyńska z Jeleniej Góry.
  7. W tych dniach, kiedy szczególnie dużo czasu spędzamy w domu zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Przy wyjściu z kościoła w koszyku wyłożony jest tygodnik „Niedziela”.
  8. Na te szczególne dni walki z zagrożeniem koronawirusem życzymy wszystkim zachowania rozsądku, otwarcia się na Bożą mądrość oraz spokoju serca. Niech dobry Bóg nam błogosławi.