Ogłoszenia duszpasterskie – 15.03.2020r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 15.03.2020r.

  1. III Niedziela Wielkiego Postu. Łączymy się w modlitwie w Chrystusie tak jak potrafimy i czujemy. Wszyscy czujemy powagę obecnej sytuacji związanej z zagrożeniem coronawirusem. Dziś Msze św. bez zmian! O 17 i 19 Msze recytowane. Nie będzie dziś o 18:00 Gorzkich Żali.
  2. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na Misje. Zebraliśmy kwotę 2700 zł. Z serca dziękujemy za złożone ofiary!
  3. Przed nami rekolekcje wielkopostne zaplanowane na następną niedzielę. Z ufnością i spokojem patrzymy co przyniesie nam bieg wydarzeń. Możliwe, że się nie odbędą. Zobaczymy za tydzień.
  4. W tygodniu Msze św. bez zmian o 7:00, 9:00 i 17:00. Także Droga Krzyżowa w piątek o 9:30 i 17:30.
  5. Zapowiedzi: Paweł Solatycki z Karpacza i Oktawia Pałczyńska z Jeleniej Góry.
  6. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  7. KOCHANI PARAFIANIE! Sytuacja i zagrożenie związane z coronawirusem są dla nas wszystkim trudnym doświadczeniem! To „trudne rekolekcje”, które warto podjąć w sercu. Wszystkim pragniemy życzyć pokoju serca i zdrowia. Zapewniamy o naszej modlitwie! Bądźmy roztropni i pełni ufności Bogu. Niech Bóg ma nas w swojej opiece!
Podziel się: