Ogłoszenia duszpasterskie – 08.03.2020r.

II Niedziela Wielkiego Postu – 08.03.2020r.

  1. II Niedziela Wielkiego Postu to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zbieramy dziś ofiary do puszek na pomoc misjonarzom. Po Mszy o 13:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. O 18:00 serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. Zakończyliśmy prace remontowe w naszym kościele. Odnowiliśmy klatkę schodową kładąc tynk żywiczny, zakrystię ministrantów oraz korytarz gdzie wymieniliśmy sześcioro drzwi przy mieszkaniach księży wikarych. Koszt materiałów i pracy wyniósł 33 tysiące. Dziękujemy raz jeszcze za ofiary z opłatków, kolędy. Dziękujemy firmie pana Janusza za wykonanie tych prac.
  3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii przeżywać będziemy od 22 do 25 marca. Poprowadzi je o. MATEUSZ STACHOWSKI – franciszkanin.
  4. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 9:30 i 17:30 – a po Mszach św. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 18:00. Za udział w nabożeństwach Wielkiego Postu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy na plebanię na DIALOGI MAŁŻEŃSKIE. Temat spotkania: „DOMY Z KTÓRYCH WYSZLIŚMY.
  6. Zachęcamy do wyjazdu na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wyjazd od 20 do 26 kwietnia. Koszt 1750 zł + 500 dolarów.
  7. Zapowiedzi: Mariusz Gałęzyka z Karpacza i Milena Kaszuba z Kęczewa.
  8. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  9. Na zakończenie, w DNIU KOBIET, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom, by były zawsze kochane! Niech Maryja będzie szczególnym wzorem i opiekunką.
Podziel się: