Ogłoszenia duszpasterskie – 16.02.2020r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.02.2020r.

  1. Kościół świętuje VI Niedzielę zwykłą.
  2. Trwają dalsze prace remontowe w naszym kościele. Usunęliśmy boazerię, odnawiamy ściany klatki schodowej w tylnej części kościoła. Wymieniliśmy drzwi do zakrystii i mieszkań księży wikarych. Przed nami prace przygotowawcze do malowanie korytarza i klatki schodowej.
  3. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00, 9:00 i 17:00.
  4. Wczoraj odbyły się w Wiśle Mistrzostwa Polski Księży w narciarstwie alpejskim. Nasz Proboszcz ks. Paweł Oskwarek zajął w nich 3 miejsce!
  5. We środę o godz. 17:00 Msza z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  6. Ze wspomnień świętych w tym tygodniu w sobotę przeżywać będziemy święto Katedry ś. Piotra Apostoła.
  7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli
  8. Na ostatni tydzień ferii naszym drogim parafianom oraz wszystkim dzieciom, młodzieży, także przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.
Podziel się: