Ogłoszenia duszpasterskie – 09.02.2020r.

V Niedziela zwykła – 09.02.2020r.

1. Gromadzi nas Chrystus w V Niedzielę zwykłą.
  2. Trwa remont klatki schodowej, korytarza i dwóch zakrystii w naszym kościele. Usunęliśmy boazerię, odnawiamy ściany oraz wymieniamy drzwi do zakrystii i mieszkań księży wikarych. Doświetliliśmy także przykościelny teren dla osób, które wieczorem korzystają z wjazdu do kościoła. Dziękujemy serdecznie za wykonane prace.
  3. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00, 9:00 i 17:00.
  4. We wtorek Dzień Chorych – NMP z Lourdes. Zapraszamy osoby chore, doświadczające różnych dolegliwości na Msze św. o godz. 17:00 podczas której będzie udzielony sakrament chorych.
  5. We środę o godz. 17:00 Msza z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W sobotę o godz. 10:00 na plebanii zapraszamy małżeństwa na Dialogi Małżeńskie. To spotkania małżonków, którzy pragną pogłębiać wzajemny dialog. Serdecznie zapraszamy!
  7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Scholastyki, piątek – świętych Cyryla i Metodego.
  9. Rozpoczęła się ostatnia tura ferii - wszystkim turystom, którzy spędzają ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi