Ogłoszenia duszpasterskie – 02.02.2020r.

Objawienie Pańskie – 02.02.2020r.

  1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego. To również Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy szczególnie w naszych modlitwach o osobach życia konsekrowanego.
  2. Z dniem 1 lutego 2020 roku ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski ustanowił naszego Proboszcza – ks. Pawła Oskwarka nowym DZIEKANEM, przenosząc tym samym siedzibę dekanatu z Mysłakowic do Karpacza. Polecamy osobę naszego księdza Proboszcza modlitwie!
  3. Zakończyliśmy Kolędę – wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom i osobom, które nas przyjęły w swoich domach. Dziękujemy za wspólną modlitwę, okazję do spotkania, rozmowy. Dziękujemy za złożone ofiary. Każda Parafia od ilości parafian przekazuje ofiary do Kurii. We wtorek przekazaliśmy kwotę 9400 zł na potrzeby Seminarium Duchownego i naszej diecezji. Od jutra rozpoczynamy remont klatki schodowej, korytarza i dwóch zakrystii. Usuwamy boazerię, odnawiamy ściany oraz toaletę dla ministrantów.
  4. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00, 9:00 i 17:00.
  5. We środę o godz. 17:00 Msza z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek po Mszy o 17:00 spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD.
  7. W piątek, z racji I-piątku miesiąca okazja do spowiedzi – rano przed Mszami, a popołudniu od godz. 16:00 do Mszy o godz. 17:00.
  8. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  9. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: środa – św. Agaty, czwartek – świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
  10. Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi
Podziel się: