Ogłoszenia duszpasterskie – 26.01.2020r.

III Niedziela zwykła – 26.01.2020r.

  1. Zakończyliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek przeżywaliśmy Nabożeństwo Ekumeniczne w naszej świątyni. Dziękujemy Bogu oraz wszystkim uczestnikom za dar wspólnej modlitwy, a szczególnie za obecność pastora Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang Edwina Pech.
  2. Wracamy do normalnego porządku Mszy św. w tym tygodniu o 7:00, 9:00 i 17:00!
  3. Jutro ostatni dzień kolędy. Odwiedzimy mieszkańców ulic Ogrodniczej i Skłodowskiej.
  4. W sobotę rano odwiedzimy naszych chorych.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o godz. 17:00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  6. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Szczególnie polecamy Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy artykuł opisujący nawiedzenie naszej parafii przez monstrancję z Medjugorie o nazwie Matka Boża KRÓLOWA POKOJU.
  7. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – św. Tomasza z Akwinu, piątek – św. Jana Bosko.
  8. Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.
Podziel się: