Ogłoszenia duszpasterskie – 19.01.2020r.

II Niedziela zwykła – 19.01.2020r.

1. Dziękujemy Panu Bogu za DAR ADORACJI, czasu jaki wielu Karpaczan, a także turystów spędziło przez Najświętszym Sakramentem w nawiedzającej naszą parafię Monstrancję z Medjugorie. Niech ten czas owocuje pokojem w naszych sercach, mieście, ojczyźnie i świecie!
  2. Dziś w kościele rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Z tej okazjiZAPRASZAMY we wtorek na godz. 17:00 na Nabożeństwo Ekumeniczne do naszej świątyni. Będzie z nami wspólnie się modlił pastor z Karpacza, z Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Wang – Edwin Pech. Kazanie wygłosi ks. Erich Busse z Niemiec. Uroczystość uświetni Chór Ekumeniczny z Karpacza. Po nabożeństwie zapraszamy na poczęstunek do salki pod kościołem.
  3. Msze św. w tym tygodniu z racji kolędy o 7:00 i 9:00!
  4. PLAN KOLĘDY - poniżej..
    Osoby, które ominęliśmy czy nie mogły w wyznaczonym czasie nas przyjąć, a chcą, prosimy o zgłoszenie kolędy w zakrystii.
  5. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli, a dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny.
  6. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – św. Agnieszki, piątek – św. Franciszka Salezego, a w sobotę – Święto Nawrócenia św. Pawła.
  7. Zachęcamy do zamawiania intencji.
  8. Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.

Plan kolędy w tym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK – 20.01
Ks. Krzysztof – ul. Nadrzeczna 22 i Krótka