Ogłoszenia duszpasterskie – 12.02.2020r.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r.

1.   W Niedzielę Chrztu Pańskiego dziękujmy Bogu za dar Chrztu Świętego, za łaskę bycia Dziećmi Bożymi. Dziś na Mszy św. o godz. 17:00 przybędzie do nas MONSTRANCJA z Medjugorie. Służyła ona i będzie dalej służyć do adoracji Najświętszego Sakramentu budowanej w Medjugorie kaplicy adoracji Pana Jezusa. Jej przebudowę zlecił abp Henryk Hoser, specjalny wysłannik papieża Franciszka. Nowy ołtarz dla kaplicy tworzy pan Mariusz Drapikowski twórca tej monstrancji, która powróci wraz z ołtarzem do Medjugorie. ZAPRASZAMY wszystkich do adoracji w ciągu dnia! Z tej okazji Msze św. będą o 9:00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 20:00 a na zakończenie APEL JASNOGÓRSKI! Codziennie też o 15:00 wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia! Monstrancja pozostanie z nami do soboty. MSZA na zakończenie w sobotę o godz. 12:00! Bądźmy każdego na choć na chwilę przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie!

  1. Kontynuujemy Kolędę – wizytę duszpasterską. Msze w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o 9:00 i 20:00. W sobotę o 9:00, 12:00 i 17:00. Wizyty rozpoczynamy od godz. 15:00. Plan kolędy w tym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK – 13.01
Ks. Proboszcz – ul. Karkonoska 1-12c
Ks. Krzysztof – ul. Nad Łomnicą 1-16
Ks. Piotr – ul. Dzika i Wilcza

WTOREK – 14.01
Ks. Krzysztof – ul. Nad Łomnicą 17-32
Ks. Piotr – Sarnia i Obrońców Pokoju

ŚRODA – 15.01

Ks. Proboszcz – ul. Karkonoska 17-37
Ks. Krzysztof – Kościelna

CZWARTEK – 16.01

Ks. Proboszcz – ul. Karkonoska 39 do końca
Ks. Piotr – Stroma i Skośna

PIĄTEK – 17.01

Ks. Proboszcz – ul. Wielkopolska, Boczna i Przemysłowa
Ks. Piotr – Wyspiańskiego, Narutowicza i Grottgera
Ks. Krzysztof – Staszica, Batorego i Prusa

SOBOTA – 18.01
Ks. Piotr – ul. Dolna
Ks. Krzysztof – ul. Brzezie Karkonoskie

  1. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  2. Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi
Podziel się: