Ogłoszenia duszpasterskie – 06.01.2020r.

Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2020r.

1.   Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. o 12:00 wędrujemy deptakiem ze śpiewem kolęd w Orszaku Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy!

2.   W dzisiejszą Uroczystość wpatrujemy się w Trzech Króli przynoszących DARY JEZUSOWI. Dziś dzielimy się informacjami co przekazaliśmy też jako parafia ludziom w potrzebie: zakupiliśmy łóżko rodzinie w potrzebie, wielodzietnej rodzinie przekazaliśmy 1000 zł., spaciliśmy zadłużenia energii i gazu jednej rodziny, dzieciom z niezamożnych rodzin ze szkoły katolickiej przekazaliśmy 3000 zł na wyjazd na ferie; matce wychowującej samotnie dziecko ofiarowaliśmy 2000 zł na remont mieszkania. To nasze dary ofiarowane dla innych Jezusowi.

3.   Przypominamy i zachęcamy do udziału w balu 11 stycznia w Chacie Karkonoskiej. Bilet można nabyć w zakrystii.

4.   W przyszłą Niedzielę zapraszamy szczególnie na Mszę św. o godz. 17:00. Będzie gościł w naszej parafii Pan MARIUSZ DRAPIKOWSKI z Gdańska z przepiękną monstrancją z Medjugorie! To dla nas zaproszenie do adoracji i włączenia się w wielkie dzieło Modlitwy o pokój!

1. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, a dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny.
  2. Od wtorku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 15:00, a w sobotę od 11:00. Przez czas kolędy nie będzie Mszy św. o godz. 17:00. Kancelaria czynna w poniedziałek, środa i piątek rano w godzinach od 8:00 do 9:00.
  3. PLAN KOLĘDY WYWIESZONY W GOBLOCIE.