Ogłoszenia duszpasterskie – 05.01.2020r.

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 05.01.2020r.

1.   Przeżywamy II Niedzielę po Bożym Narodzeniu. Po Mszy o godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca do godz. 19:00.

2.   Wczoraj przeżywaliśmy piękny koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu wielu znanych gwiazd piosenki. Dziękujemy Tomaszowi Stankowi oraz wszystkim, którzy pomogli nam doświadczyć tak pięknych świątecznych chwil głębokiej refleksji.

3.   Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00. Po Mszy św. o 12:00 wędrujemy deptakiem ze śpiewem kolęd w Orszaku Trzech Króli. Serdecznie zapraszamy!

4.   W sobotę 11 stycznia zapraszamy na BAL CHARYTATYWNY do Czaty Karkonoskiej. Bilet to CEGIEŁKA 100 zł: 75 zł przeznaczone na działalność Caritasu, 25 zł  - opłata za Rezerwację Chaty Karkonoskiej, obsługę, obiad (dwudaniowy), obsługę  muzyczną - DJ, prowadzenie Imprezy.
Po zakupie Cegiełek, należy zgłaszać się mailowo do Recepcji Hotelu Karkonosze:  hkarkonosze@hotel-karkonosze.com.pl w celu rezerwacji stolików.

5.   Spotkało nas wielkie wyróżnienie! W przyszłą Niedzielę na Mszy św. o godz. 17:00 przybędzie do nas Pan MARIUSZ DRAPIKOWSKI z Gdańska z przepiękną monstrancją z Medjugorie! Będziemy mieli okazje do adoracji i włączenia się w wielkie dzieło Modlitwy o pokój! Monstrancja pozostanie w naszej parafii aż do soboty!

1. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, a dla dzieci jest Mały Gość Niedzielny. Wychodząc z kościoła zachęcamy do zabrania Gazety „Pomoc Misjom”.
  2. Od wtorku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 15:00, a w sobotę od 11:00. Przez czas kolędy nie będzie Mszy św. o godz. 17:00. Kancelaria czynna w poniedziałek, środa i piątek rano w godzinach od 8:00 do 9:00.
  3. PLAN na ten tydzień:
    WTOREK:
    Ks. Proboszcz – TURYSTYCZNA, NA ŚNIEŻKĘ, PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH, SPOKOJNA I PARTYZANTÓW;
    Ks. Krzysztof – ZAGAJNIK 1-8;
    Ks. Piotr – KOLEJOWA 1-5