Ogłoszenia duszpasterskie – 01.01.2020r.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 

  1. Nowy Rok wzbudza w wielu nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego. Nadzieję tę często wyrażamy w życzeniach noworocznych.Maryja bezgranicznie zaufała Bogu. Bierzmy wzór z Maryi. Nie bójmy się zaufać Bogu. Otwórzmy się na miłość Bożą, by mogła napełnić nasze domy i stać się źródłem życia Bożego, z którego będą czerpać inni. W ten sposób dajemy szansę spełnienia się naszych najlepszych życzeń, by budując dom, promieniować Bożym szczęściem niezależnie od tego, co posiadamy i jaką drogą prowadzi nas Pan. Wszystkim naszym parafianom i przybyłym gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień Nowego 2020 Roku!
  2. Dzisiaj o godz. 17.00. Msza św. góralska a po niej GÓRLASKIE KOLĘDOWANIE! Serdecznie zapraszamy.
  3. W tym tygodniu I czwartek; piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy o 17:00 spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD. W piątek spowiedź przed Mszą o 9:00 oraz popołudniu od godz.16:00. W sobotę rano odwiedzimy naszych chorych. A na 19:00 zapraszamy na KONCERT KOLĘD w wykonaniu wielu Gwiazd. Na koncert nie ma biletów. Będziemy zbierali dobrowolne ofiary jako nasze podziękowanie.
  4. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszamy na Orszak Trzech.
  6. Od 7 stycznia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii.
  7. 11 stycznia zapraszamy na BAL CHARYTATYWNY do CHATY KARKONOSKIEJ. Bilety w cenie 100 zł można nabywa w zakrystii. Serdecznie zapraszamy!
Podziel się: