Ogłoszenia duszpasterskie – 24.11.2019r.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA – 24.11.2019r.

1.    Gromadzimy się w Uroczystość Chrystusa Króla. To ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

2.   Powoli zbliża się czas Adwentu, czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

3.    W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4.    Zapowiedzi przedślubne: Dawid Janiak z Karpacza i Iwona Obidowicz z Kęt; Piotr Libersbach z Jeleniej Góry i Klaudia Szczepaniak z Karpacza. Kto zna przeszkody w sumieniu winien je zgłosić Proboszczowi.

5.    Wspomnienia świętych: poniedziałek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej, sobota – święto św. Andrzeja Apostoła.

6.    Za tydzień I Niedziela Adwentu. Poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Serdecznie prosimy osoby, które w minionych latach roznosiły opłatki o pomoc w rozniesieniu opłatków po domach. Będzie można też nabyć tradycyjnie świece Caritas jako pomoc dla osób w potrzebie.

7.    Polecamy do czytania prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a dla dzieci jest „Mały Gość Niedzielny”.

Podziel się: