Ogłoszenia duszpasterskie – 17.11.2019r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019r.

1.    Dziś przeżywamy 33 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

2.   W minioną niedzielę przeżywaliśmy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbieraliśmy ofiary na pomoc dla Sudanu. Przekazaliśmy kwotę 3000 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.

3.    W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4.    W piątek wspominać będziemy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego pana Organisty Ryszarda, na Mszę św. o godz. 17:00.

5.    Zapowiedzi przedślubne: Dawid Janiak z Karpacza i Iwona Obidowicz z Kęt. Kto zna przeszkody w sumieniu winien je zgłosić Proboszczowi.

6.    Wspomnienia świętych: poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, środa – św. Rafała Kalinowskiego, czwartek – Ofiarowanie NMP, piątek – św. Cecylii.

7.    Za tydzień ostatnia Niedziela roku liturgicznego – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. 1 grudnia rozpocznie się okres Adwentu.

8.    Polecamy do czytania prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.