Ogłoszenia duszpasterskie – 10.11.2019r.

1.   Dziś przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbieramy do puszek ofiary na pomoc dla SUDANU gdzie 7 mln ludzi głoduje, 3,5 mln mieszkańców nie ma dachu nad głową, a dzieci są zmuszane do działań zbrojnych. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

2.    Jutro 11 listopada – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI! Msze św. o 7:00, 9:00 i 17:00. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy za naszą Ojczyznę.

3.    W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4.    Plan modlitw wypominkowych na kolejny tydzień:
pn – 11.11 – ul. Armii Krajowej, Cicha, Nadrzeczna;
wt – 12.11 – ul. Dzika, Dolna, Konopnickiej, Obrońców Pokoju, Olimpijska, Okrzei, Ogrodnicza, Przemysłowa, Sikorskiego, Turystyczna
śr 13.11 – ul. Batorego, Boczna, Brzezie Karkonoskie, Bystra, Parkowa, Piastowska, Prusa, Plater, Poznańska, Reymonta, Rybacka
czw – 14.11 – ul. Sanatoryjna, Skalna, Skłodowskiej, Skośna, Staszica, Świerkowa, Wielkopolska, Wilcza, Wiosenna, Zagajnik
pt – 15.11 – Kartki nie podpisane i spoza Parafii.

5.    Spotkanie rodziców dzieci komunijnych za tydzień, po Mszy św. o 13:00.

6.    Wspomnienia świętych: poniedziałek – św. Marcina, wtorek – św. Jozafata, środa – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Polecamy do czytania czasopisma: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.