Ogłoszenia duszpasterskie – 03.11.2019r.

1.   Dziś I-niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 17:00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy o 19:00.

2.    Miesiąc listopad to szczególny czas modlitwy za zmarłych. Do 8 listopada możemy ofiarować dar odpustu. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest nawiedzenie kościoła lub kaplicy, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego.  MODLITWY WYPOMINKOWE odmawiać będziemy po Mszy św. o godz.17:00. Kartki wypominkowe znajdują się przy wyjściu kościoła. Prosimy wrzucić je do skrzynki przy obrazie MB, w zakrystii lub na tacę.

3.    Plan modlitw wypominkowych na najbliższy tydzień:
pn – 4.11 – ul. Bema, Chopina, Dolna, Gimnazjalna i Granitowa;
wt – 5.11 – ul. Konstytucji 3 Maja,
śr 6.11 – ul. Kasprowicza, Kolejowa, Komuny Paryskiej, Kościuszki, Kowarska, Krótka, Księża Góra
czw – 7.11 – ul. Leśna, Myśliwska, Mickiewicza, Matejki i Moniuszki;
pt – 8.11 – Kościelna, Narutowicza i Nad Łomnicą.
W Karpaczu Górnym wypominki 10.11, po Mszy o godz. 9:00.

4.    Spotkanie rodziców dzieci komunijnych będzie 17.11.

5.    Wspomnienia świętych – pn – św. Karola Boromeusza, w sobotę – święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej.

6.    Polecamy do czytania czasopisma: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.