Ogłoszenia duszpasterskie – 20.10.2019r.

XXIX NIEDZIELA zwykła – 20.10.2019r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy XXIX Niedzielę okresu zwykłego. To również w Kościele Niedziela Misyjna. Modlimy się w tym miesiącu szczególnie za misje. Dziś odbywa się liczenie wiernych w kościele.

2.   Trwamy w miesiącu różańcowym. Modlitwa różańcowa w tygodniu o godz. 17:00! Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, rodziny, do wspólnej modlitwy różańcowej. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 17:00.

3.   W środę po różańcu Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4.   W sobotę o 11:00 próba scholii. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania!

5.    26 października w Koskowicach organizowany jest III Dzień Skupienia dla Kobiet. Informacje są na plakacie.

6.    W tym tygodniu wspominać będziemy we wtorek św. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za jego wstawiennictwem.

7.    Wychodząc z kościoła można już zabrać do wypisania kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne ich wypełnienie – ulicy, nazwiska i imiona zmarłych. Skrzynka na wypominki znajduje się przy obrazie Matki Bożej, gdzie możemy jej później wrzucić. Plan modlitw wypominkowych podamy za tydzień. Już ogłaszamy, że Msza na cmentarzu będzie tradycyjnie odprawiona 1 listopada, w piątek o godz. 12:00.

8.    Polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”.

9.    Na dzisiejszą niedzielę, na cały tydzień naszym drogim parafianom i wszystkim gościom przybyłym do Karpacza życzymy radości, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa i opieki św. Jana Pawła II.

Podziel się: