Ogłoszenia duszpasterskie – 13.10.2019r.

XXVIII NIEDZIELA zwykła – 13.10.2019r.

1.   W dniu dzisiejszym przeżywamy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. W całej naszej Ojczyźnie zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin! Mamy też okazję spróbować słynne „Papieskie kremówki”. Ofiary przeznaczone są na pomoc dla Katolickiej szkoły św. Erazma w Jeleniej Górze.

2.   Po Mszy o godz. 13:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św.

3.   Przeżywamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Różaniec w tygodniu o godz. 17:00! Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, rodziny, do wspólnej modlitwy różańcowej. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 17:00. W tym tygodniu zapraszamy do poprowadzenia różańca grupy parafialne: w poniedziałek – Żywy Różaniec, wtorek – ministranci, środa -dzieci komunijne, czwartek – TP WSD i wolontariat, piątek – młodzież.

4.   W środę po różańcu Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek po Mszy, czyli około godz. 18:00 spotkanie Wolontariatu.

6.   W piątek o 18:30 zapraszamy wszystkich chętnych na próby scholii!

7.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Teresy od Jezusa, środa – św. Jadwigi, czwartek – św. Ignacego, piątek – św. Łukasza.

8.    Polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”.

9.    Za tydzień we kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych.

10. Na dzisiejszą niedzielę, na cały tydzień naszym drogim parafianom i wszystkim gościom przybyłym do Karpacza życzymy radości, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa i opieki św. Jana Pawła II.

Podziel się: