Ogłoszenia duszpasterskie – 06.10.2019r.

XXVII NIEDZIELA okresu zwykłego – 06.10.2019r.

1.   Jesteśmy zebrani w Kościele na 27 Niedzieli okresu zwykłego.

2.   Dziś po Mszy św. o godz. 17:00 zmiana tajemnic różańcowych, po niej wspólny różaniec przed Najświętszym Sakramentem.

3.   Przeżywamy miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, rodziny, do wspólnej modlitwy różańcowej. Różaniec w tygodniu o godz. 17:00. W niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 17:00. Dzieci komunijne zapraszamy na środę. Prosimy o nauczenie dzieci modlitwy „Zdrowaś Mario”!

4.   W środę po różańcu Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

5.   W piątek o 18:30 zapraszamy wszystkich chętnych na próby scholii! Zachęcamy zarówno dzieci jak i młodzież, byśmy wspólnie mogli śpiewem wielbić Boga.

6.   Za tydzień po Mszy o godz. 13:00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I-komunii św. W tym dniu przeżywać będziemy DZIEŃ PAPIESKI! W całej naszej Ojczyźnie zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin!

7.   Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – MB Różańcowej.

  1. Polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”.

Na dzisiejszą niedzielę, na cały tydzień naszym drogim parafianom i wszystkim gościom przybyłym do Karpacza życzymy radości, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa.

Podziel się: