Pogrzeb dr Marii Krynickiej

W środę, 20 marca 2019 r., odbył się pogrzeb dr Marii Krynickiej. Pani Maria urodziła się i wychowywała w Karpaczu, gdzie ukończyła szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące, a następnie we Wrocławiu ukończyła Akademię Medyczną. Po ukończeniu studiów przez kilkanaście lat pracowała we Wrocławiu, ale jej dalsze lata pracy były już związane z naszym miastem. Podczas Mszy świętej i pogrzebu rodzina, przyjaciele, licznie zgromadzeni podopieczni Pani doktor wspominali ją, opowiadali o jej pracy i wsparciu medycznym oraz duchowym, które dawała swoim pacjentom. Nasza Parafia z żalem żegna Panią doktor jako bardzo dobrego lekarza i człowieka.

Ofiarą uczestników Mszy świętej pogrzebowej w miesiącu maju br. będzie sprawowana Msza święta gregoriańska w intencji pani dr Marii Krynickiej, codziennie o godz. 9.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Karpaczu.

Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie!

Podziel się: