Ogłoszenia duszpasterskie – 24.02.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie

VII Niedziela zwykła – 24.02.2019r.

1.   Świętujemy 7 Niedzielę zwykłą. Ks. Proboszcz prowadzi w Legnickim Caritas rekolekcje dla małżeństw. Zachęcamy małżonków oraz narzeczonych do wyjazdu na takie rekolekcje. Informacje znajdują się na plakatach w gablocie przed kościołem.
  1. We środę o godz. 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przy wyjściu do kościoła, przy obrazie Matki Bożej są umieszczone kartki na których można wypisywać intencje do MB Nieustającej Pomocy. Bardzo się cieszymy, że wiele osób poleca różne sprawy wstawiennictwu Maryi.

 

  1. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszami o 7:00 i 9:00, a popołudniu od 16:00 do 17:00.

 

  1. W sobotę rano odwiedziny chorych.

 

  1. Następna Niedziela to pierwsza miesiąca. Po Mszy o 13:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Natomiast po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00.

 

  1. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
Podziel się: