Ogłoszenia duszpasterskie – 10.02.2019r.

V Niedziela zwykła – 10.02.2019r.

1.   W 5 Niedzielę zwykłą, gościmy w naszej parafii ks. Zbigniewa SAWCZUKA Misjonarza z Ukrainy, który głosi nam słowo. Zbieramy też ofiary do puszek na pomoc w jego pracy misyjnej. Jak zapowiadaliśmy zbieramy również buty dla mężczyzn. Dziękujemy za każdą pomoc

1. Mamy już jednego zegarmistrza. Zgłosił się pan Grzegorz, który kiedyś za czasów chłopięcych na wieży kościoła dzwonił dzwonem, a teraz został zegarmistrzem. Bardzo dziękuję za wsparcie!
  2. W poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o godz. 17:00 modlimy się za chorych oraz udzielimy osobom chorym sakramentu chorych.
  3. We środę o godz. 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” oraz „Niedzieli”, w której znajdziemy artykuł o nabożeństwie ekumenicznym ze Świątyni Wang.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu:
    1. Poniedziałek – MB z Lourdes
    2. Czwartek – świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy
  6. Turystom, przebywającym w Karpaczu na feriach życzymy udanego pobytu, pełnego dobrej pogody, radości i odpoczynku. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.