Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019 r.

II Niedziela zwykła – 20.01.2019r.

1.   Zakończyliśmy okres Narodzenia Pańskiego. Dziś w kościele świętujemy II Niedzielę okresu zwykłego. Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2.    Zakończyliśmy Kolędę – wizytę duszpasterską w naszej parafii. Najpierw dementujemy informację dotyczącą paragonu jaki pojawił się w internecie dotyczącego wizyty duszpasterskiej.
Parafia nigdy nie wystawia żadnych paragonów. Fałszywy paragon wystawiony jest na parafię pw. Św. Wawrzyńca. Taka parafia nie istnieje. Nasza parafia jest pod wezwaniem Nawiedzenia NMP. Jest nam bardzo przykro, że coś takiego padło akurat na naszą parafię.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzinom i osobom, które nas przyjęły w swoich domach. Dziękujemy za okazję do spotkania, rozmowy, wspólnej modlitwy. Dziękujemy za złożone ofiary. Nasza Parafia od ilości parafian ma wyznaczoną kwotę 9400 zł na potrzeby Seminarium Duchownego.

3.    Wracamy do odprawiania Mszy św. popołudniowej o godz. 17:00.

4.    We wtorek o godz. 17:00 zapraszamy na Nabożeństwo Ekumeniczne do Parafii Ewangelickiej w świątyni Wang. Z tego względu nie będzie we wtorek Mszy o godz. 17:00.

5.    Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

6.    Wspomnienia świętych w tym tygodniu:

a.    Poniedziałek – św. Agnieszki

b.    Czwartek – św. Franciszka Salezego

c.     Piątek – Święto Nawrócenia św. Pawła

d.    Sobota – świętych Tymoteusza i Tytusa

7.    Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych, w tym tygodniu jest wiele wolnych intencji.

8.    Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi