Zaproszenie na wyjazd narciarski i snowboardowy we włoskie Alpy 02-10.02.2019!

wpis w: Informacje

Zapraszamy młodzież i dorosłych na wyjazd narciarski w drugim tygodniu ferii organizowany przez naszą parafię.

NARTY – WŁOSKIE ALPY VAL di SOLE

02-09.02.2019 – 2 tydzień ferii zimowych

CENA

Do 16 lat 2050 zł

Powyżej 16 lat 2450 zł

W cenie:

KARNETY, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, noclegi oraz szkolenia instruktorskie i wieczorki tematyczne

Położenie: Tonale (z Lodowcem) + Pontedilegno + Temu - to trzy stacje narciarskie połączone siecią wyciągów i tras narciarskich o łącznej długości tras ponad 100 km. Hotel Savoia usytuowany jest nieopodal centrum Tonale. Wyruszając z tego miejsca mamy możliwość skorzystania z wyciągów w Tonale, tu mamy do dyspozycji 60 km tras - już powyżej granicy lasu - można tu także szusować po lodowcu Presena na ponad 3000 m n.p.m. Tutejsze trasy zadowolą z pewnością wszystkich narciarzy od zupełnie początkujących po zaawansowanych wytrawnych miłośników białego szaleństwa. Zjazd z lodowca - aż do Pontedilegno to ponad 11 km trasa narciarska. W Tonale dla snowboardzistów w sezonie działa snowpark, znajduje się tutaj również szkółka narciarska dla dzieci oraz śnieżny plac zabaw (za opłatą). W Tonale w sezonie w porze nocnej można również szusować na oświetlonym stoku

 

Hotel Cacciatori *** - położony jest w miejscowości Temu, zaledwie 800m od wyciągów w tej stacji narciarskiej, a które łączą się z siecią tras i wyciągów z Ponte di Lego i Passo del Tonale oraz z lodowcem Presena, słowem mamy stąd dostępne aż 110km tras.
Do wyciągów spod hotelu kursuje bezpłatny skibuss a sam hotel oddaje do Państwa dyspozycji restaurację serwującą domową włoską kuchnię, sympatyczny bar, recepcję, salę telewizyjną oraz narciarnię i parking oraz garaż (odpłatny).
Hotel dysponuje 22 pokojami (dwu, trzy i czteroosobowymi), każdy z nich wyposażono w telewizję, telefon oraz łazienkę z wc. Większość posiada również balkon.

Wyżywienie: Kontynentalne śniadania, obiadokolacje dwu daniowe (dwa zestawy do wyboru).

 

ZAPISY:

ks. Michał Marszałek tel. 664490795 lub w zakrystii i kancelarii parafialnej

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU:

Podziel się: