25 lipca – Wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona Kierowców

Krajowe Duszpasterstwo Kierowców wraz z Fundacją Bezpieczny Kierowca ogłaszają dzień 25 lipca po raz trzynasty Dniem Bezpiecznego Kierowcy i apelują o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, aby wszystkim podróżowało się bezpiecznie po polskich drogach.

W tym dniu otaczamy wszystkich kierowców i podróżujących oraz zaangażowanych w sprawy bezpieczeństwa na drogach szczególną modlitwą i pamięcią.

W tym dniu i w całym Tygodniu św. Krzysztofa na zaproszenie i apel MIVA Polska polscy misjonarze  modlą się za Kierowców i wszystkich Dobroczyńców MIVA o bezpieczne podróże, o czym zapewniają i informują. Poniżej list od misjonarza z Madagaskaru:

Dziękuję za list MIVA z racji święta Świętego Krzysztofa. Będę łączył się z Wami duchowo, dziękując za to co robicie dla misji i misjonarzy prosząc o potrzebne łaski dla Dobroczyńców i wszystkich Przyjaciół Misji, o roztropność dla Kierowców w prowadzeniu pojazdów. Dziękuje wszystkim Kierowcom za cegiełkę – grosz na misje i pomoc misjonarzom, i wypraszam potrzebne łaski i uwagę w prowadzeniu Waszych pojazdów po drogach polskich. Niech św. Krzysztof, Patron Kierowców i Anioł Stróż prowadzi i czuwa w każdej sytuacji.

W jedności wiary i modlitwy z dalekiego Madagaskaru – Czerwonej Wyspy -  Ks. Henryk Sawarski

Tych, którzy chcieliby wesprzeć polskich misjonarzy odsyłamy na stronę:

http://www.miva.pl/wesprzyj-17482

Podziel się: