19. European Voice & Music Festival – relacja

Dzieci i młodzież z Karpacza i regionu uczestnicząca w zajęciach warsztatowo-teatralnych, które odbyły się w ramach 19. EUROPEAN VOICE & MUSIC FESTIVAL zaprezentowała swoje talenty. Warsztaty prowadzone były od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 14:30, w Auli Gimnazjum im. Ratowników Górskich. Zajęcia z ruchu scenicznego, warsztaty teatralne i zajęcia z emisji głosu prowadzone były przez Anetę i Andrzeja Skiba z Opola oraz Janusza Niziolka z Monachium. W ramach zajęć uczestnicy przygotowali m.in. oprawę muzyczną Mszy Świętej oraz spektakl finałowy, który odbył się w piątek - 18 sierpnia 2017 r. o godz. 20.00 w Kościele parafialnym pw. Nawiedzenia NMP w Karpaczu.

 Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć autorstwa pani Danuty Kowalczyk.

Podziel się: