XIX NIEDZIELA W CIĄGU ROKU, 13 VIII 2017

1. We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. niedzielny. W tym dniu podczas każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie kwiatów, ziół, zbóż i owoców. Zachęcamy do wykonania zielnych bukietów, których poświęcenie jest znakiem naszej wdzięczności Bogu za tegoroczne plony i owoce ziemi.

1. W dniach: 12 – 15 sierpnia odbywają się diecezjalne uroczystości odpustowe w sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Szczegółowy program Odpustu Krzeszowskiego wywieszony jest w gablocie parafialnej.

1. W środę o godz. 19.00 msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W piątek od godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i msza św. Po zakończonej mszy św. ucałowanie relikwii św. Faustyny.

1. W sobotę wieczorna msza św. o godz. 19.00 odprawiona będzie w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. W dniach 15 – 18 sierpnia odbywa się w Karpaczu 19 Europejski Festiwal wokalno-muzyczny. W ramach festiwalu w naszym kościele będą miały miejsce następujące wydarzenia:

wtorek – godz. 12.00 msza św. z oprawą muzyczną

środa   – godz. 20.00 koncert „Świata tego kolor”

piątek  – godz. 20.00 spektakl słowno-muzyczny.

Organizatorzy festiwalu zapraszają od poniedziałku do piątku młodzież na bezpłatne warsztaty muzyczno-teatralne w auli gimnazjum przy ul. Łącznej.

Program festiwalu wywieszony jest w gablocie parafialnej.

1. Organizujemy wyjazd na 24. Spotkanie Młodych w Legnickim Polu w dniach 24 -27 sierpnia. Zapisy przyjmujemy w zakrystii zaś więcej informacji można uzyskać u ks. Michała.

1. Zapowiedzi: Mateusz Grzegorz Boroń (Karpacz) – Magdalena Luberacka (Bieniowie)

Cezary Kaczmarczyk (Karpacz)       – Dominika Stekla (Cieszyn)

1. Do nabycia przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika

wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP

czwartek – św. Jacka, prezbitera

1. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.