XXIV Niedziela w ciągu roku, 16.09.2018

Świętujemy XXIV Niedzielę okresu zwykłego. Na Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się przywitanie nowego Proboszcza, ks. Pawła Oskwarka, który dotychczas posługę pełnił w Czarnym Borze.

1.                W naszej parafii witamy również ks. Piotra Żukowskiego, który również przybył z Czarnego Boru. Zastąpi ks. Romana, który został skierowany do pracy w parafii w Bolesławcu. Życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej.

2.                W poniedziałek zbiórka ministrantów o 18:00 w kościele.

3.                We środę o 19:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4.                Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia: „Gość niedzielny”, „Niedziela”.

5.                Propozycje pielgrzymkowe: Parafia z Mysłakowic 29 września organizuje pielgrzymkę w Kotlinę Kłodzką. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Parafia w Jeleniej Górze w dniach 16-23.10 organizuje wyjazd od Gruzji. Informacje na plakacie w gablotce.

6.                W przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii w ramach programu „Bilet dla Brata” odbędzie się kwesta na rzecz polskiej młodzieży udającej się na światowe Dni Młodzieży w Panamie. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

7.                 Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

a.      wtorek – św. Stanisława Kostki

b.     czwartek – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego

c.      piątek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

8.                 Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia lub przez internet i telefonicznie.

9.                Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i spokojnego tygodnia wypełnionego Bożym błogosławieństwem.

 

Podziel się: