Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 20.05.2018

1. Dzisiejsza uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

1. Msza św. i nabożeństwo majowe ku czci NMP dziś o godz. 17.00, w dni powszednie o godz. 19.00.

1. Dziś po mszy św. z godz. 13.00 w naszym kościele śpiewać będą dzieci z Opolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 (zespołem Downa). Ich koncert zatytułowany „Bądź z nami Matko” poprowadzi Anna Płaczek. Serdecznie zapraszamy.

1. Spotkanie Rady Parafialnej dziś o godz. 20.00 w sali na plebanii.

1. W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie kręgu biblijnego w sali na plebanii.

1. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin w sobotę wg następującego porządku:

godz. 10.00 – kl. 3a, 3b;  godz. 10.45 – kl. 3c i Szkoła „707”.

1. W sobotę wieczorna msza św. o godz. 19.00 odprawiona będzie w kościele Serca Pana Jezusa.

1. Uroczystość Pierwszej Komunii świętej odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 10.00. Informujemy, że na czas uroczystości nowa część kościoła przeznaczona jest wyłącznie dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, rodzeństwa i chrzestnych. Pozostałych uczestników uroczystości prosimy o zajmowanie miejsc w starej części kościoła. Prosimy również, by nie parkować w tym czasie samochodów na placu kościelnym.

1. Prasa katolicka „Niedziela” i „Gość Niedzielny” do nabycia przy wyjściu z kościoła bądź w zakrystii.

1. Zapowiedzi: Patryk Piotr Kuryś (Karpacz) – Magdalena Kazimiera Płaczek (Namysłów)

1. Wolne intencje:

wtorek – 7.00, 9.00;

środa – 7.00, 9.00;

czwartek – 7.00, 9.00;

piątek – 7.00, 9.00;

sobota – 7.00;

niedziela – 13.00, 19.00.

Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św., w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia lub przez internet i telefonicznie.