Ogłoszenia duszpasterskie – 9.06.2019r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.   W dzisiejszą niedzielę Uroczystości Zesłania Ducha Świętego kończymy czas Pięćdziesiątnicy, czas Wielkanocny. Prośmy Ducha Świętego o jego dary dla każdego z nas. Dziś zbieramy do puszek ofiary w ramach akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę na ten cel. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy o godz. 17:00.

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 18:30, a po nim Msza św. w kościele NSPJ.

1. We środęnabożeństwo czerwcowe połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

1. W sobotę o godz. 12:00 w Mysłakowicach, w parafii dziekańskiej, nasza MŁODZIEŻ przyjmie sakrament bierzmowania.

1. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” oraz „Gościa Niedzielnego”, w którym znajduje się płyta CD z filmem z papieżem Janem Pawłem II .

1. Wspomnienia świętych: poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła, wtorek – św. Barnaby, czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, piątek – bł. Michała Kozala