Ogłoszenia duszpasterskie – 02.06.2019r.

Wniebowstąpienie Pańskie – 02.06.2019r.

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziś kończy się „Biały Tydzień” dzieci komunijnych. Dziękujemy za piękną postawę dzieci pełną modlitwy, skupienia. Po Mszy św. o 17:00 zmiana tajemnic Żywego różańca i nabożeństwo czerwcowe. W całej naszej ojczyźnie dziś Święto Dziękczynienia. Zbieramy do puszek ofiary na świątynię Opatrzności.

2. W tygodniu od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do kościoła NSPJ o godz. 18:30, po nabożeństwie Msza św.

3. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź święta rano przed Mszami o 7:00 i 9:00, a od 18:00 okazja do spowiedzi w kościele Serca Pana Jezusa.

4. W sobotę Msza św. w kościele parafialnym o godz. 19:00 i po niej nabożeństwo czerwcowe.

5. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Św.. W czasie tej niedzieli nasza młodzież będzie zbierać ofiary do puszek w ramach dolnośląskiej akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia”.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

7. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, w środę – św. Bonifacego, a w sobotę – św. Jadwigi królowej.

8. Mamy wolne intencje: w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę na Mszach porannych. Zachęcamy do zamawiania intencji.