Ogłoszenia duszpasterskie – 25.05.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.05.2019r.

1.   Szósta NIEDZIELA WIELKANOCNA. Na Mszy św. o godz. 9:00 gościmy motocyklistów na III Rajdzie Motocyklowym śladami bł. Jerzego Popiełuszki pod hasłem: „Prawdy nie da się zniszczyć”. O godz. 13:00 – rocznica I komunii św.  Dziś nabożeństwo majowe po Mszy o godz. 17:00.

  1. Do końca maja Msze o godz. 9:00 odprawiamy w kościele NSPJ.

 

  1. Wczoraj odbyła się I komunia św. naszych dzieci z klas trzecich. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o przygotowanie tej Uroczystości! Dziękujemy za Dar od dzieci i rodziców w postaci ORNATU koloru czerwonego. Dzieciom komunijnym przypominamy o „BIAŁYM TYGODNIU”, który wyjątkowo dla nich będziemy przeżywać codziennie o godz. 18:00.

 

  1. We wtorekna Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji ks. Michała z w dniu jego rocznicy święceń kapłańskich. We środęo godz. 18:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy SPOTKANIE MŁODZIEŻY przygotowującej się do bierzmowania. W czwarteko 17:00 dodatkowa „majówka” przy krzyżu przy ulicy Konopnickiej. Na Mszy o 18:00 modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza i ks. Piotra z okazji 21-rocznicy święceń kapłańskich. W piąteko godz. 18:00 UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA! ZAPRASZAMY do modlitwy w intencji naszej parafii. Nasze święto uświetni Góralska Kapela „Janiki”.

 

  1. W sobotę rano odwiedzimy naszych chorych z komunią świętą. Msza wieczorna o godz. 19:00. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo już czerwcowe. Od 3 czerwca Msze św. wieczorne sprawować będziemy w Kościele NSPJ z litanią do Serca PJ. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.

 

  1. Zapowiedzi przedślubne: Krzysztof Ratajczak i Renata Wiertel z Polkowic, Karol Suchy z Krapkowic i Joanna Senderowska z Karpacza.
Podziel się: