Ogłoszenia duszpasterskie – 07.04.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu – 07.04.2019r.

1.   Gromadzimy się w 5 Niedzielę Wielkiego Postu. Od dziś do Wielkiego Piątku w kościele zakrywane są krzyże. O 18:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowejw piątek o 9:30 i o19:30 po Mszach św..

 

  1. W środę o 19:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

 

  1. Grupa Wolontariatu chce docierać do osób w potrzebie. Przed świętami pragniemy dotrzeć do osób najbardziej potrzebujących z darami. Prosimy o zgłaszanie osób, które potrzebują jakiejkolwiek pomocy.

 

  1. W sobotę o godzinie 16:00 kolejne spotkanie dla małżeństw w ramach pogłębiania doświadczenia „DIALOGÓW MAŁŻEŃSKICH”. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Za tydzień przeżywać będziemy NIEDZIELĘ PALMOWĄ czyli MĘKI PAŃSKIEJ. Na wszystkich Mszach świętych odbędzie się poświęcenie palm na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Zachęcamy do przyniesienia w tym dniu PALM, znaku męki i triumfu Jezusa.

 

  1. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę”, a w „Gościu Niedzielnym” jest bardzo piękny film na płycie CD o św. Ignacym Loyola. W zakrystii są do nabycia „Paschaliki” w ramach akcji „Wielkanocne Dzieło Caritas” jako dar i ofiara dla rodzin w potrzebie. Kosztują 6 zł.

 

  1. Zapowiedzi przedślubne: KRYSTIAN SADŁUCKI z Karpacza i DOMINIKA PTAK z Dąbrowicy.
Podziel się: