Ogłoszenia duszpasterskie 31.03.2019r.

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31.03.2019r.

1.   Kościół świętuje 4 Niedzielę Wielkiego Postu. Od kwietnia, po zmianie czasu przechodzimy do odprawiania Mszy św. wieczornych o godz. 19:00

1. Droga Krzyżowa w miesiącu kwietniu w piątek o 9:30 i o 19:30 po Mszach św.. Nabożeństwo Gorzkich Żaliz kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 18:00.

1. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

1. W miniony piątek odbyło się Spotkanie osób chętnych do stworzenia grupy Wolontariatu. Zgłosiło się 20 osób! Pragniemy zawiązać Stowarzyszenie, które będzie łączyć osoby pragnące służyć pomocom osobom starszym, samotnym, chorym i dzieciom w potrzebie. Kolejne spotkanie w piątek o godz. 18:00.

1. W czwartek na Mszy o 19:00 modlimy się o powołania kapłańskie. Członkowie Towarzystwa Przyjaciół WSD udajemy się na Mszę św. do Ścięgien z okazji urodzin ks. Zenona Stonia.

1. W piątek pierwszy piątek miesiąca – spowiedź rano przed Mszami o 7 i 9 oraz od 18 do Mszy wieczornej.

1. W sobotę rano odwiedziny chorych z racji pierwszej soboty miesiąca.

1. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o Mszy o godz. 17:00.

1. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”. W zakrystii są do nabycia „Paschaliki” w ramach akcji „Wielkanocne Dzieło Caritas” jako dar i ofiara dla rodzin w potrzebie. Kosztują 6 zł.