Ogłoszenia parafialne 17.03.2019r.

Ogłoszenia duszpasterskie
II Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019r.
1.   Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkiego Postu, nazywaną „AD GENTES”. To dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dziś zbieramy do puszek ofiary na cele misji świętych. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowaw każdy piątek o 9:30 i 17:30 (po Mszach św.). Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 18:00.
  2. Od jutra rozpoczną się rekolekcje szkolne dla dzieci. Nauki rekolekcyjne rozpoczynamy o godz. 8:00 w poniedziałek dla klas od VI do III gimnazjum. A o 9:00 dzieci z klas I – V. We wtorek spotkania w odwrotnym porządku – najpierw najmłodsi o 8:00 a o 9:00 starsi. Ze względu na rekolekcje Msza św. o 9:00 w poniedziałek i wtorek będzie w Kościele Serca Pana Jezusa. Nauka dla dzieci ze SP 707 o godz. 11:45. We środę zakończenie rekolekcji Msza o 8:00 dla najmłodszych a o 9:00 dla starszej grupy dzieci. 0 11:45 Msza w szkole 707.
  3. Katolickie Liceum Akademickie zaprasza 22 marca na dzień otwarty. Informacje są na kartkach przy wyjściu z kościoła i na plakacie.
  4. W środę o godz. 14:00 odbędzie się pogrzeb pani dr Marii Krynickiej. Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana w kościele parafialny. Po Mszy udamy się na cmentarz na miejsce złożenia trumny z ciałem do rodzinnego grobowca. O 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę o godz. 15:00 zapraszamy na DIALOGI MAŁŻEŃSKIE. Rozpoczynamy comiesięczne spotkania na małżeństw. Serdecznie zapraszamy.
  6. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy za tydzień w III Niedzielę Wielkiego Postu . Poprowadzi je ks. Prof. WALDEMAR CISŁO.
  7. Od 12 do 14 kwietnia zapraszamy młodzież na warsztaty muzyczne, oraz do udziału w obchodach Niedzieli Palmowej w Legnicy.
  8. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.
Podziel się: