Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2019r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019r.

1.   Trwamy w okresie Wielkiego Postu. Dziś o godz. 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Serdecznie zapraszamy. Natomiast o 18:45 przymiarka strojów dladzieci komunijnych.

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowaw każdy piątek o 9:30 i 17:30 (po Mszach św.). Nabożeństwo Gorzkich Żaliz kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 18:00.

1. Rekolekcje parafialne w okresie Wielkiego Postu będziemy przeżywać od III Niedzieli Wielkiego Postu od 24 do 26 marca. Poprowadzi je ks. Prof. WALDEMAR CISŁO odpowiedzialny w Polsce za Dzieło „Pomocy Kościołowi w Potrzebie”.

Natomiast rekolekcje szkolne dla dzieci odbędą się od 18 do 20 marca.

1. We wtorek o 18:00 próba w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

1. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

1. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.

1. Zachęcamy do głębokiego przeżycia okresu Wielkiego Postu. Niech to będzie czas dobrych postanowień, wyrzeczeń. Niech to będzie dla nas czas łaski.