Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019r.

VI Niedziela zwykła – 17.02.2019r.

1.   Świętujemy 6 Niedzielę zwykłą. W minioną niedzielę gościliśmy w naszej parafii ks. Zbigniewa SAWCZUKA – Misjonarza z Ukrainy, który przekazuje nam słowa serdecznego podziękowania za dobroć, jaką doświadczył w naszej parafii. Dziękujemy za wszystkie dary w postaci butów, pościeli, kołder i kocy. Do tego nazbieraliśmy kwotę 13 000 zł. Na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Za te dary serca bardzo dziękujemy.

1. Panu Grzegorzowi Wysockiemu dziękujemy za troskę do zegar w kościele Serca Pana Jezusa.

1. We środę o godz. 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W piątek po Mszy o 17:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” w którym znajduje się artykuł o naszym odnowionym zegarze. Jest także „Niedziela” oraz dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

1. Wspomnienia świętych w tym tygodniu:
    1. Piątek – Święto katedry św. Piotra Apostoła
    2. Sobota – świętego Polikarpa, biskupa i męczennika
  2. SPOTKANIE z rodzicami dzieci komunijnych będzie za dwa tygodnie, a nie jak było zaplanowane za tydzień ze względu na prowadzone rekolekcje dla małżeństw w Legnicy przez ks. Proboszcza.
  3. Turystom, którzy przybyli do Karpacza życzymy udanego pobytu, pięknej i słonecznej niedzieli, radości i odpoczynku. Niech Bóg nam wszystkim błogosławi.